Gazela Biznasu

Miło nam poinformować, iż nasza firma została sklasyfikowana, w niekomercyjnym rankingu, XI edycji Gazel Biznesu - najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w kraju, osiągając przyrost na poziomie 162,85%. „ATEST” SP.J. plasuje się na 39 miejscu w wśród wszystkich firm województwa łódzkiego, natomiast w swojej branży jest to 4 miejsce w kraju.!!! Biorąc pod uwagę b. niskie wskaźniki branżowe – sukces cieszy podwójnie i dodaje energii do dalszego rozwoju.

        Ile wspólnego ma współczesna firma średniej wielkości z gazelą? Tyle, ile biznes z walką o dominację, lub choćby przetrwanie wśród bezwzględnych i często znacznie silniejszych konkurentów. W tym drugim przypadku podobieństwa dostrzeże każdy, kto choćby otarł się o działalność gospodarczą. Z punktu widzenia "Pulsu Biznesu" gazela to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. W razie zagrożenia z ich strony, po prostu ucieka do przodu.

O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech kolejnych lat.

Gazela Biznesu ma jeszcze jedną cechę, która odróżnia ją od innych biznesowych gatunków - rekinów, byków, niedźwiedzi, a tym bardziej hien. Tą cechą jest dobra reputacja i uczciwość wobec kontrahentów.

Dziękujemy Państwu za okazane zaufanie i postaramy się go nie zawieść również w przyszłości.

Z poważaniem

 

Biernat Krzysztof

Kobierski Dariusz

 

 

 

Gazele Biznesu 2010
XI edycja rankingu
najbardziej dynamicznych
małych i średnich firm

W imieniu Pulsu Biznesu gratulujemy Państwa firmie znalezienia się w gronie laureatów XI edycji Gazel Biznesu 2010

Gazele Biznesu 2010 to już jedenasta edycja rankingu organizowanego przez redakcję "Puls Biznesu". Autorem rankingu jest Coface Poland - specjalista w dziedzinie informacji gospodarczej. Jest to zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm.

Już od lutego będziemy się spotkać na Uroczystych Galach Finałowych w Państwa regionie, podczas których wręczymy pamiątkowe dyplomy i statuetki.

Regionalne gale Gazel Biznesu 2010 stwarzają możliwość integracji z innymi przedstawicielami firm nagrodzonych statuetką gazeli, nawiązania kontaktów biznesowych i są świetną okazją do poszerzenia wiedzy.

Szczegółowe informacje dotyczące Gal oraz pełen harmonogram na stronie gazele.pl

 

Redakcja "Pulsu Biznesu"
03-738 Warszawa, ul. Kijowska 1,
tel.: +48 (22) 333 99 99, fax: +48 (22) 333 99 98,
e-mail: help@pb.pl
©1997-2010 Bonnier Business (Polska) Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Aby zmienić ustawienia lub wypisać się z newslettera kliknij w odnośnik wypisz się