Informacje o firmie ATEST

Głównym zadaniem firmy „ATEST” jest obsługa sklepów i hurtowni z branży spożywczej, wodno-piwnej, zapewniając im własny transport i wysoką jakość usługi oraz zaopatrywanie zakładów pracy w wodę socjalną (przetargi), a także wynajem powierzchni magazynowych w Sieradzu i Łodzi.

W celu sprostania oczekiwaniom klientów hurtownia ATEST proponuje:

  • profesjonalną, miłą i kulturalną obsługę klienta – telesprzedaż, e-mail oraz bezpośredni kontakt poprzez licznych przedstawicieli handlowych,
  • nowoczesny tabor samochodowy z charakterystycznym logo
  • terminową dostawę towaru do klienta
  • ścisłą współpracę sklepów z producentem,
  • liczne akcje promocyjne,
  • możliwość wypożyczenia ROLBAR-ów (urządzeń do rozlewania piwa).

W zakresie handlu wodami, napojami, sokami, piwami firma „ATEST” z roku na rok zdobywa coraz silniejszą pozycję na rynku, plasując się w ścisłej czołówce odbiorców w kraju.

Wielkim atutem hurtowni są jej pracownicy, którzy od wielu lat zapewniają nabywcom miłą i profesjonalną obsługę, zawsze służą radą i pomocą. 

Informacje o produktach

Obecnie oferujemy szeroki wybór napojów, wód mineralnych oraz soków, jak i piwa i wina producentów uznanych i cenionych przez konsumentów na rynku krajowym jak i zagranicznym tj. Żywiec Zdrój, Polskie Zdroje, Nałęczowianka, Primavera, Zbyszko, Hellena, Pepsi-cola, Kompania Piwowarska, Carlsberg, Heineken, Perła, Staropolskie, oraz wiele równie dobrych ale mniej znanych.

  

Krótka historia 

Hutrownia „ATEST” S.J. z siedzibą w Sieradzu przy ulicy Zakładników 36 zajmuje się dystrybucją piwa, wina, napojów oraz wód mineralnych. Hurtownia napojów „ATEST” jest  spółką z 20-sto letnim stażem, założona przez Panów Dariusza Kobierskiego i Krzysztofa Biernata w 1991 roku w Sieradzu. W ciągu 20 lat firma dynamicznie się rozwijała. Obecnie obsługuje około 1500 punktów sprzedaży detalicznej i 100 hurtowych.

Od 2008 roku firma posiada oddział w Łodzi przy ulicy Demokratycznej 110. W obsługę naszych klientów zaangażowanych jest każdego dnia kilkunastu handlowców oraz dwóch dyrektorów handlowych. W związku z wieloletnią współpracą z czołowymi producentami posiadamy w swojej ofercie bardzo szeroki asortyment, szczególnie w zakresie wód mineralnych i napojów pozwalający zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Firma „ATEST” S.J. jest wizytówką przedsiębiorstw regionu sieradzkiego, spółką aktywnie uczestniczącą w życiu społecznym Sieradza, wspierającą inicjatywy kulturowe, społeczne, sportowe oraz biorącą udział w wydarzeniach miasta. Zaopatruje imprezy plenerowe a także wspomaga działalność lokalnych fundacji. Dzięki zaangażowaniu w powyższe działania firma otrzymała wiele wyróżnień i podziękowań.